Hahaha, fy søren, fikk dere med dere at Kristina «pranket» meg i går? Hun var så vittig og skulle dytte meg ut av senga om morgenen, men det gikk egentlig verst utover iPhonen min.
Forbered dere på morgentryne deluxe…
Finnes det noe mer utmattende enn en skikkelig morgenfugl når man er skikkelig sovedyr? Skikkelig gladlaks.
Dette innlegget er forhåndspostet, så Kristina ikke skal se det. Når dere leser dette, er vi nok på stranda, hvor jeg skal ta min søte hevn. Har ikke helt bestemt meg for hva den skal være enda, men jeg har jo fått med meg to av Kristina sine svakte punkt: haier og slanger. Dette blir gøy!
28 Comments
FIRST
hahahahahah! Sorry, men thats funny 😀
for en forferdelig måte å våkne på!
hehehe, den var fin. Jeg må si jeg syns litt synd på iphonen da : )
Fyyy, så slemt! Håper du får til en søt hevn, team Ida, haha 😉
Nice one
hadde faktisk blitt skikkelig sint pga det med telefonen. det der var jo eeegentlig ikke morsomt da, haha
heheh, morsomt!!
Håper du også finner på noe bra mot henne! Husk å filme da 😉
haha, så sinnsykt lattis 😀
Haha bästa videon 😀
Spana gärna in min blogg !
Jag är en svensk bloggare som bor i Norge i Tønsberg 🙂
Har mest svenska läsare så skulle vara kul att få några norska nu när jag bor här.
Bloggen handlar om allt mellan himmel och jord men speciellt mitt underbara liv här i Norge.
Synes skikkelig synd på deg jeg. Gi henne ei bøtte med isbiter over seg når hun er ligger og slumrer og er på heiteste 🙂
Hhaha, Kristina er så søt 🙂
Å fy søren, eg hadde blitt sur om deg var meg, i allefall visst iphonen blei knust. Håpe du finne passande hevn 😛
hhahaha… har opplevd noe lignende. Hater å bli vekt når jeg sover godt hehe..
For en grusom måte og våkne på må jeg si!!! Synd med iphonen, men ble den serr knust?!?!?!
Gleder meg til hevnen kommer. Du får vise Kristina hvem som er skjefen!!!! 😉 😉 🙂 🙂
Leni: hahaha! Ja! Det ble sykt bra
Hahah det her var bare for bra. Stakkar Iphone da.. 🙁
Ååh, seriøst, jeg hadde blitt så gretten om noen hadde gjort det mot meg. (Hadde garantert ledd like mye som Kristina om jeg hadde vært henne, da.) Du har min fulle sympati!
Herregud, ler så jeg griner! Kristina er sååå fornøyd og ler i vei, og du er morgengretten (jeg er som deg, IKKE noen morgenfugl! OG jeg hadde blitt dritsur pga mobilen). Gleder meg til å se hevnen din! 😀
Hahahahaha, «Skruu av det jævla kamera»
Hahaha, hadde nok reagert helt likt som deg og.. kristina 😀
I do not even understand how I ended up here but I assumed this publish used to be great
Greetings! Very helpful advice in this particular article!<a href="https://www.images.google.com.mt/url?sa=t
I appreciate you sharing this blog post.hanks Again.-vox mediathek
Thank you very much for this wonderful information.OLANLY Dog Door Mat for Muddy Paws Absorbs Moisture and Dirt Non-Slip Washable Mat Quick Dry Microfiber Mud Mat for Dogs Entry Indoor Door Mat for Inside Floor(30×20 Inches Grey) – Hot Deals
Great website.ots of useful information here. look forward to the continuation. – womens hey dudes
Thank you for great article. look forward to the continuation.
Your post brings a sense of tranquility, thank you! look at this web-site