Finnes det noe hyggeligere enn en sensommer hyttetur med gode venninner? Vi snakker roadtrip, båttur, grilling, vin, brettspill, mimelek, fjollete sang og dans og latterkrampe som lager usynlige magemuskler. Det er lenge siden jeg har ledd så mye og så oppriktig som jeg har gjort denne helgen, jeg er så glad for mine fine venninner ♥
I går kveld bestemte vi oss for å ha mimelek, så vi skrev yrker, ting, tilstander, kjente mennesker og folk vi kjenner på lapper, og holdt på til klokken ble både 4 og 5. Jeg lo så jeg brakk meg flere ganger, så den leken må bli en tradisjon. Ny hyttetur er allerede på menyen!
♥
Nå har jeg kommet meg til Oslo, og ligger i skrivende øyeblikk og ruller rundt i en stor og deilig hotellseng. I morgen blir jeg student, og fadderuken begynner. Det blir gøy! Sikkert så gøy at jeg trenger den søvnen jeg kan få i natt. Nattinatt!
23 Comments
Så koselig! 🙂
så koselig dere har det da 🙂 kos dere videre da 🙂
Hvor er blusen fra? Så fin!
Malin: den er fra Marlene Birger 🙂
ser utrolig koselig ut! og wææ lykke til med studiene! 😀
Lykke til som student! 🙂
Du har et fantastisk utseende! Og en alle tiders blogg 🙂
Hei kjempe kult innlegg.
Gjerne gå inn på bloggen min og se.
Du kan klikke på navnet mitt eller søk på
Barbignomen.blogg.no
Villet vert så snilt 😀
Gjerne si hva du/dere synes 😀
Har du merket vetknedgang, eventuelle forskjeller på deg selv (kropp/sinn) messig etter du begynte på 5:2 dietten? 🙂
<3 Du er så fiin Ida!! ååh.. ikke litt misunnelig på utseende ditt nei 🙁
Ser sååå mysigt ut och alla dina bilder är sååå fina! ❤️
Hvordan gjør du det med 5:2 dietten når du er på slike ting med venner og som oftest koser deg mere en du vanligvis gjør når du er hjemme alene?
Uppdatera bloggen nudåå 😍😍😍
Hei:)
hytte tur med go jentene er alltid en hit:) Viktig å skape masse gode minner man kan ta med seg inn i studietiden.
Og du, masse lykke til og kos deg masse med fadder uken:)
Mvh
dinbabyshower.no
Finns det någon app så man kan följa din blogg i mobilen? Att man får notiser när du uppdaterat!? ☺️🙏
Uppdatera dåå 😍😍😍🙏🙏
Lykke til som student! Hva skal du studere? 🙂
sikke nogen smukke billeder, ser ud som om i havde en fantastisk tur 🙂
//N.K.L
http://www.nkl-fashion.dk
Lykke til som student, Ida 🙂
Uppdatera dåå 😍😍😍 vill se från fadderuken
Betty svensson: tror ikke det, dessverre! 🙂
Monica: da faster jeg på andre dager enn de dagene hvor jeg er på slike ting. Men jeg har vært nødt å ta to uker pause: intensivuken for lappen og fadderuken – av naturlige årsaker 🙂
Så herlig :))