Inspirert av min kjære Kristina, tenkte jeg å kjøre i gang en liten konkurranse hvor jeg deler ut to påskeegg stappfulle av godis og noen av mine favoritting. Vi snakker selftan lotion fra Vita Liberata, betakaroten, vippeserum, makeup fra Glo Minerals, solkrem til påskefjellet, Haircare +++
Ble rett og slett i påskestemning (er det noe som heter det?) da jeg var ute og løp ærender i dag, så da påskeegg shoppet jeg litt til dere ♥ Her kan du se hva som gjemmer seg i de 2 påskeeggene:
Siden jeg ønsker meg flere følgere på Facebook-siden min, foregår konkurransen der. Dette må du altså gjøre for å være med i konkurransen: ♥ Lik Facebook-siden min. ♥ Tagg en venn som du vil gi det andre påskeegget til i kommentarfeltet under bildet av påskeggene.
Thats it! Lykke til 😀
42 Comments
Åååå, jeg er så klart med! Og elsker hvordan du stylet med Kähler-vasene dine! 🙂
Ååå, så gøy 😀 Jeg har meldt meg på ^^
Åå, for en super premie! 🙊
Anastasia, ei nydelig tuppe som fortjener litt ekstra kos i disse dager❤️
Så snill du er <3 Også så moro! 😀
Så nydelig du er! <3
Ååh. Kan jeg få spørre hva Haircare er? Er det til hårpleie?
Skulle gjerne fulgt deg, men er ikke alle som har (eller vil ha) Facebook ☺
Gjort! Jeg vil gi den andre påskeegget til min kjære søster og gode venn, Landa! Støttet meg så mye siden jeg kom i en ulykke. Vært så god å ha, og jeg vet hun kunne blitt blid med et påskeegg. 🙂 xxx
Men jeg finner jo ikke siden din og linken funker ikke 🙁
It’s done! 😀
Ah, jeg som ikke har Facebook… Ja, ja! Ønsker deg en god påske, kjære Ida:)
Hei! kommer desverre ikke inn på facebook-siden din. Håper det blir ordnet slik at jeg kan vere med i konkurransen!
finner ikke facebook siden din? 🙁
Ååå såå herlig! 😀 Så snill du er, Ida!
Har så klart likt Facebook siden din, nå som du gjorde meg oppmerksom på at du hadde en 😀
Jeg vil gi det andre påskeegget til min kjære mamma <3 Hun har alltid vært oppfinnsom når det kommer til påskeegg til meg gjennom hele livet mitt, og hun hadde virkelig fortjent en slik oppmerksomhet og overraskelse! Som de fleste andre, syns jo jeg hun er den beste mammaen i hele verden – for i mine øyne er hun akkurat det. Godhjertet, snill, min beste venninne og et fantastisk menneske.
Ønsker deg en fin dag og en super uke. 🙂
Min kollega Anette fortjener et påske egg 🙂
bambis: så hyggelig at du ville være med i konkurransen! 🙂 håper du får en fin uke også <3
siri: den funker hos meg, så vet ikke hva problemet kan være. Bruker du adblock?
Martine Bergh: Facebook.com/idawulffblogg 🙂
LO: god påske til deg og 🙂
Hei!
Når kåres vinneren? 🙂
Så synd, jeg kommer heller ikke videre på linken til Facebook. Og hvis jeg søker etter deg får jeg kun opp din private side, og denne : We couldn’t find anything for idawulffblogg Vil gjerne delta i konkurransen!
Dødsbra!!
facebook side likt 🙂
vil gjerne dele påskeegg med min kjære venninne elisabeth bravo 🙂
god påske!
Når jeg følger linken får jeg opp dette: Beklager, men denne siden er ikke tilgjengelig. Lenken du har klikket på, kan være brutt, eller siden kan være fjernet.
Befinner meg i USA så vet ikke om det kan ha noe med det å gjøre?
Jeg ønsker å gi min kjære snille mamma et påskeegg:-)
God Påske til deg! Klem
Åååå, så gøy! 😀 Jeg har meldt meg på, og krysset fingrene for flaks denne gangen, hahah! 😀
Så gøy med påskeegg!
God Påske <3
Vil gjerne gi et påskeegg til min veninne Pernille Ekholdt 🙂
min beste venn Ingrid Sunkai Johnsen fortjener et påskeegg 🙂 hun er verdens beste venn <3
mamma fortjener helt klart det andre påskeegget
Hei! Jeg ville gitt mitt andre påskeegg til min mor, siden vi to skal på vår første jentetur til polen i påskeferien 🙂
Hilsen Ingrid
Ingridvollset1@hotmail.com
dette var snilt av deg, jeg blir så glad.
har ingen venner så vil gjerne gi det til min fine mamma <3
Jeg finner heller ikke facebook-siden.. Bare din private side?
Hei, min søster og jeg er alene hjemme i påsken. Hadde vær så koselig å gi et påskeegg til min fine søster!
min venninne Helene fortjener et slik påskeegg!
Så gøy! Jeg vil gjerne gi det andre egget til bestevenninnen min Guro!
Gøy konkurranse! Jeg vil gjerne dele mitt andre egg til bestevenninnen min Mathilde!
Ja!! <3 Siden er likt fra før av 😉
Jeg vil også gi det andre egget til min bestevenn Solvår Steine 😀
For kontakt
Send e-post til: elida_monsen@hotmail.com
Åh, vil gjerne vinne! Et til meg og et til min søster som bor så alt for langt unna (Dubai), men som jeg heldigvis kan besøke innimellom, og det er jo heller ikke feil.
Herlig giveaway 🙂 Vil veldig gjerne dele med min mamma Solrunn <3 Hun er best 😉 God påske 🙂
barbroaer@gmail.com
Jeg vil gjerne vinne og deler gjerne med venninnen min som alltid er der for meg