Kristina har kommet på besøk til meg for helgen! ♥ Prosjektet vi jobber på har gjort at vi nå sees mye oftere, og det er koselig. Selv om vi har vært bloggkollegaer i mange år, har vi aldri jobbet sammen. Og for å si det sånn: jeg har alltid visst at vi er litt forskjellige, men det kommer virkelig til overflaten i denne «profesjonelle» settingen vi prøver oss på nå. Mens jeg er i overkant kritisk og holder tilbake, er Kristina i overkant positiv og vil bare kjøre på. Jeg velger å se på det som noe positivt. Jeg kan bremse henne, og hun kan pushe litt på meg, hehe.
I kveld har vi sittet på Ling Ling og hatt planleggingsmøte over en middag. Vi var vel de eneste i lokalet som drakk alkoholfritt, men likevel de to som lo høyest. Hei hvor det går! Resten av kvelden blir det pysjamas og mer planlegging fra sofakroken – vi er så mette at det gjør vondt, slik som det alltid blir på Ling. Vi snakkes i morgen, kjære lesere ♥
12 Comments
Så herlig, så veldig koselig ut 😀
Flotte! Er Ling Ling til å anbefale? Har hatt så lyst å teste ut, men blir holdt litt tilbake av at man må bestille menyer, ikke ala carte?
Kristine Larsen: <3
Julie: vi bestilte ala carte i går – var ikke så fan av menyene 🙂
Åh nå var det noen dager siden jeg var innom siden din. Så koselig å lese om at du dater – du skriver så gnistrende godt at jeg fikk ei litta tåre. Lykke til! (Og gleder meg til pod)
Kan du ramse opp rettene du pleier å bestille på Ling Ling? 😀
Du ser fantastisk ut Ida! Kos dere i helgen <3
Sykt fin topp! hvor har du kjøpt den? =)
Tina: kylling og mangosalaten, fried rice og dumplings spiste jeg denne gangen 🙂
Carina: Zara! 🙂
Ole: takk for det, Ole 😀 håper du har en fin helg!
Anne: tusen takk, håper du får en fin helg også! Klem <3